سفارش تبلیغ
صبا
" سلام بر شما ... از این که از علمدار بصیر بازدید نمودید ، بسیار خرسندیم . از طریق نظرات می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید "

 

آخرین مطالب
پیوند دوستان

 

"""اگر قرار شد عکس‌العملی به عربستان نشان دهیم عکس‌العمل ما خشن و سخت و اوضاع آنها خوب نخواهد بود """

 

عکس

علمدار بصیر: اقتدار ایران دوباره به اوج رسید آن هم فقط با یک سخنرانی از جانب مقام معظم رهبری که نشان دادند ایران همچنان کشوری است که هیچ احدالناسی جرأت ندارد به آن چپ نگاه کند و برای آن تعیین تکلیف کند.

 

با اینکه مسئولان عربسانی در این چند روز مدام لحن تندی را نسبت به ایران و ملت ایران داشتند اما به طور قاطع مسئولان کشور پاسخ دندان شکنی را به آن ها ندادند که نوبت به رهبر انقلاب رسید تا به آن ها اقتدار ایران را نشان دهد.

 

علارغم اینکه موجی از ناامیدی در بین ملت افتاده بود که احتمال اینکه اجساد حاجیان ایرانی را در گورهای دسته جمعی دفن کنند و بازماندگان آن ها نیز از دیدن آن ها محروم خواهند شد دیروز رهبر عالی قدر انقلاب در یک سخنرانی کوبنده و امیدوارکننده آن چنان سیلی به عربستان و آل سعود زدند تا بدانند آرزوی قدرت طلبی را باید به گرو ببرند.

 

قبل از سخنان مقام معظم رهبری از پادشاه عربستان گرفته تا وزیرهای آل سعود هر کدام برای ایران و ملت ایران پیام هایی صادر می کردند اما به یکباره پس از شنیدن این جمله مقام معظم رهبری که فرمودند"""اگر قرار شد عکس‌العملی به عربستان نشان دهیم عکس‌العمل ما خشن و سخت و اوضاع آنها خوب نخواهد بود """ همگان رنگ از رخ پریده شدند.

 

پادشاه آلزایمری عربستان که تا این لحظه هیچ گونه پیامی برای درگذشت حجاج ایرانی نداده بود اکنون خبر از تسلیت این حادثه به مقام معظم رهبری می دهد.


عکسوزیر بهداشت عربستان نیز ضمن تسلیم پیام تسلیت پادشاه این کشور به دولت ایران و قربانیان حادثه منا تاکید کرد که دولت ریاض آماده همکاری با تهران است.

 

و اینگونه بود که رهبر جمهوری اسلامی ایران، با یک سخنرانی آن چنان لرزه به اندام عربستان می اندازد که در عرض چند ساعت تغییر موضع می دهند و این یعنی افتخار و غرور از داشتن چنین رهبر فرزانه ای که در دنیا نظیر ندارند.

 

جانم فدای چنین رهبری که دوباره به خود بالیدم.....

عکس

تاریخ ارسال مطلب : پنج شنبه 94/7/9 | نویسنده : alamdarbasir


 

تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به علمدار بصیر می باشد و انتشار مطالب با ذکر منبع مانعی ندارد.
طراحی و اجرا : مرکز فرهنگی صالحون